viga 50000

viga 50000 geciktirici sprey
viga 50000 sprey

Bir çok erkek tarafından en çok kullanılan spreylerin başından gelen viga 50000  sprey diğer ürünler içerisinde erkeklerin en çok kullanıldığı bir spreydir.Özelikle çok  sorunu olan erkeklerin kullandığı bu sprey penisde yanma yapmaz.Özelikle piyasadaki bir çok sprey penisde hafif bir yanma yapmaktadır.viga 50000  sprey bu spreylerden çok daha iyi ve kaliteli bir spreydir.İçeriğinde kimyasal olmayan bu sprey tamamnen bitkiseldir.Bundan dolayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

viga 50000 kullanımı oldukça basittir.Cinsel ilişkiye girmeden 15 dakika önceden penisin sünnet kısmına 2-3 defa püskürtüp o bölgeyi elinizle iyice ovalayın.Burdaki ama püskürdüğünüz spreyin o bölgeye iyice nufus etmesi gerekiyor.Bu işlemden sontra 15 dakika bekleyip daha sonra penisinizi normal ılık su ile yıkadıktan sonra ilişkiye girebilirsiniz.

viga 50000 ne kadar etklidir ?

viga 50000  sprey yapılan testler sonucu kullanan kişinin vücut bünyesine göre değişmektedir.Bu konuda bir zaman dilimi söylemek doğru olmaz.

viga 50000  orjinal fiyatı 59 tldir.bu fiyatlara kargo dahil değildir.Kargo ücreti kapıda ödemeli olduğu için ortalam 10 tl civarındadır.Şayet viga 50000  spreyi 59 tl den aşağı satan bir yer var ise muhtemel sahtesini satmaktadırlar. Unutmayınki sahte  spreyler cinsel organınızda çok büyük problemler yaratabilir.Lütfen bu konuda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Firmamız 10 yıldan beri bir çok geciktirici ürün satışını yapmaktadır. ve bu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünüde yapmaktadır.

viga 50000 ürününe sahip olmak için telefonla sipariş verebilir,yada internet sitemizdeki sipariş formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.Siparişiniz kapalı paket şekinde gönderilmektedir.Paket içeriği hiç bir şekilde kargo görevlisi tarafından bilinmez.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın