Spreyde tavsiye

geciktirici tavsiye

Bu güne kadar bir çoğunuz bir çok sprey yada  krem kullanmıştır.Fakat her kesin merak ettiği en iyi sprey hangisidir? Doğrusu bu konuda bir çok spreyi test etme şansımız oldu.Satışını yaptığımız spreyler içerisinde en çok sattığımız ve testlerimiz sonucu en etkili sprey olarak size tavsiye edebileceğimiz  stag 9000 sprey.Bu etkili  sprey bir çok insanın şikayet ettiği peniste yanma ve peniste uyuşma yapmıyor.bundan dolayı cinsel birleşmede haz almanız daha kolay.Diğer spreylerde özelikle çok fazla uyuşma olduğunu yaptığımız testler sonucu biliyoruz.

Şayet bizden sprey tavsiye olarak ne kullanmalıyım derseniz size gönül rahatlığı ile stag 9000  spreyini tavsiye edebiliriz.Sitemizdeki stag 9000  orjinal Alman malıdır.Onaylı bu spreyin Türkiye distribütörlüğünüde uzun yıllardan beri yapmaktayız.

Ülkemizde özelikle bu spreye olan yoğun ilgi sebebiyle dolandırıcılar tarafından sahtesi merdiven altı dediğimiz sağlığa zararlı yerlerde maalesef üretimi yapılmaktadır.Bu sahte spreylerin bir çok sahtesi internet sitelerine çok düşük fiyatlara satılmaktadır.Özelikle ucuz ve yanında çeşitli hediyeler verdiğini söyleyen internet sitelerine itibar etmeyin.Bu tür siteler hem sağlığınızı tehlikeye sokuyor.hemde paranızı sizden çalıyorlar.Unutmayalımki stag 9000  orjinal satış fiyatı 49 tl’dir.Bu fiyatın altında satan firmalara kesinlikle inanmayın.

stag 9000 spreyin sahtesini anlamak oldukça zordur.Biz yinede kısacası sahte olan sprey ile orjinal arasındaki farkları anlatmaya çalışalım.

1-Orjinal stag 9000 sprey kutusunun üzerinde avrupa Aş. yazmaktadır.ve fiyat olarakta 49+kargo ücretine satılmaktadır.

2-Üzerinde belirgin bir hologram etiketi bulunmaktadır.

3-stag 9000 hiç bir şekilde kutusuz satılmaz. Satılan stag spreyler kaçak yada sahtedir.

5-En son olarak internet sitelerinden alışveriş yaparken alışveriş yaptığınız sitenin adres bilgilerini sabit numarasının olup olmadığını kontrol ediniz.Biz firma olarak 10 yıldan beri aynı adreste hizmet vermekteyiz.

Sitemizden stag 9000  sprey siparişi vermek için telefonla yada sitemizdeki sipariş formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz kapalı paket şeklinde kargo ile kapıda ödemeli olarak size özel gönderilmektedir.Paket içeriği hiç bir şekilde taşıyan kurye dahil bilmemktedir.

Bir cevap yazın