sprey yorumları

Bu sayfada  internet sitemiz üzerinden ve satış mağazamızdan sprey yada krem alan müşterilerimizin  sprey kullanıcı yorumları bulunmaktadır.Sitemizde yapılan yorumların hepsi kullanıcılar tarafından yapılan yorumlardan oluşmaktadır.

Lütfen yorum yaparken düzgün bir türkçe kullanmaya dikkat edelim.Ürünlerimiz hakkında yaşadığınız deneyimleri burada paylaşarak  almak isteyen ziyaretçilerimizin merak ettiklerine de yardımcı olabilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

12 Comments

  1. eşimde’de sorun vardı artık ne yapacağımızı şaşırmıştı.Bir ara ayrılma noktasına gelmiştim.İnterneten tesadüfen bu siteye denk geldim 60 liradan bişey çıkmaz dedim aldım denedim gerçekten işe yaradı çok mutluyum. Böyle güzel bir spreyi sattığınız için size çok teşekür ediyorum.

  2. interneten çok araştırdım ama en etkilisi stag 9000 şahsen denedim bende ortalam 30 dk yakın bir etkili oldu.Fakat dikkat etmeniz gereken orjinalini kullanın n11 de ucuza aldım ama hiç bir işe yaramadı sonra bu siteyi tesadüfen buldum.burdan sprey aldım çok memmunum. iyi günler…

  3. Eşimde bu sorun vardı.ne yaptıksa bir türlü bu sorunu çözemedik en sonunda internette araştırma yaparken bu siteyi buldum.dün sipariş verdim bu gün geldi.denedik gerçekten işe yarıyormuş.keşke baştan alsaydım.

  4. Daha önce bir çok sprey kullandım.fakat bir faydasını göremedim.en son n11 büyük sitedir dedim ordan stag 9000 aldım fakat onlar bile sahtesini satıyorlar.hiç bir işe yaramadı.daha sonra bu siteyi tesadüfen buldum.telefonla siparişimi verdim.siparişim bu gün geldi ve denedim gerçekten işe yaradı daha önce aldığım spreylerin hepsini çöpe attım.bu vesile ile firmayada teşekür ediyorum.stag 9000 spreyiyide her kese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın