Sprey nedir

geciktirici nedir?

Sprey erkeğin  sorununda kullandığı spreydir. Erken sorunu erkek penisinin kadının vajinasıyla birleşme anında kısa sürede oluşan bir süreçtir. Bu sürecte  spreylerden kullanılır.

Sprey nedir sorusuna kısaca yanıt bulduktan sonra bu spreyin içeriği , kimlerin kullanabileceği, etkilerinin nasıl görüleceği gibi soruların cevabına geçelim.  Sprey erken  penisteki aşırı hissiyatı alan bir etken maddesiyle yapmaktadır. Erkekler çoğunlukla iyi performans sergileme endişesi duyduklarında, yada aşırı heyecanlandıklarında, psikolajik sorunlar ve stresli durumlarda bu sorunla karşı karşıya kalabiliyor. Bu durumlarda sprey kullanımı söz konusu olur.

Penisteki en hassas bölge olan kafa kısmına yakın sıkılarak kullanılan bu spreyler o bölgedeki hissiyatı azaltarak kişinin sorununu çözer. Sprey kullanımı sadece erkekler için değil kadınlar için de oldukça önemlidir. Sorunu olan erkeklerle yapılan seks den birşey anlaşılmaz hem de iki taraf içinde yıpratıcı sonuçlar doğurabilir. O nedenle sprey kullanımı çok önemlidir.

Sprey kullanımı 18 yaşın altındaki gençlere tavsiye edilmez. Çünkü onların tecrübe yaşayarak bu sorunun üstesinden gelmeleri mümkün olacaktır. Ancak zaman içinde bu sorun giderek artacak olursa sprey kullanımı 18- 20 yaşından sonra söz konusu olabilir.

Bir diğer husus da kullanıcıların,  sertleşme sorunu olmayanların kullanması gerekmektedir. Çünkü ereksiyon sorunu olanların bu  sprey kullanımı neticesinde bu sorunlarında artış olabilir. Kısaca serleşme sorunu olmayan her erkeğin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Bunun haricinde herhangi bir yan etkisi olmayan ve kullandıktan 15-20 dakika sonra penis yıkanarak tüm gece eşinizle güzel anlar yaşayabilirsiniz. Sıktıktan sonra 15- 20 dakika sonra penisiniz, spreyin tüm etkisini aldığı için rahatlıka yıkayıp sevgilinizle oral ilişkiyede girebilir ve eşinizin spreyden etkilenmemesini sağlamış olursunuz.

Son bir uyarı olarak yeri adresi olmayan ve aynı ürünü diğer firmaların yarı fiyatına satan kaçak ve orijinal olmayan ürünlerden sağlığınız için uzak durmanızı öneririz. Bu tür orijinal olmayan ürünler fiyatını ucuzluğundan anlaşılacağı gibi internetten satan firmanın ayrıca elden satış yaptığı bir mağaza olup olmadığına dikkat edin. Sabit satış mağazası olan firmalar etkili ve orijinal spreylerin satışını yapar.

Bir cevap yazın