Sprey nedir?

Sprey nedir?

Sprey tam olarak  problemi olan  erkeklerin kullandığı bir üründür.Spreyler içerdiği bir çok bitkisel karışımdan meydana gelen bitkisel ürünlerdir.Genelikle  sprey,krem, olarak bulunurlar.Bu spreyler içerisinde en çok tercih edilen küçük ve cepte rahat taşınabilir spreylerdir.

Firmamızın distribütörü olduğu stag 9000  sprey bu alanda en çok tercih edilen spreydir.Alman malı olan bu  spreyi yaklaşık 15  yıldan beri sürekli satmaktayız.Özelikle bize gelen yorumların büyük bir çoğunluğu bu spreyin çok iyi olduğu yönündedir.

Kullanıcı için kolay kullanımlı ve taşımasıda çok basit bu  spreylerdir. Fakat burada dikkat etmeniz gerek en önemli husus geciktiriciyi doğru bir şekilde kullanmak.

Stag 9000  sprey nasıl kullanılır ?

Stag 9000 geciktirici  cinsel aktiviteden yaklaşık 15 dk önce penis uç kısmına 2-3 fıs sıkarak o bölgeyi iyice masaj yapınız daha sonra yaklaşık 15 dk bekledikten sonra penis bölgesini yıkadıktan sonra ilişkiye girebilirsiniz.

Stag 9000  spreyi sağlığınıza her hangi bir zararı yoktur.Çünkü stag 9000 spreyin içeriği tamamen bitkiseldir.Spreyler içerisinde en iyisidir.

Bir cevap yazın