Erkeklere özel

erekler için geciktirici sprey

Sorunu olan erkeklerin bir kısmı kapsül kullanmayı tercih ediyor.Ülkemizde bir çok kapsül sitesinde bir çok kapsül ismi bulabilirsiniz.Bu kapsüllerin büyük bir çoğunluğu merdiven altı dediğimiz çok sağlıksız yerlerde kaçak olarak üretim yapan yerlerdir.Bu tarz yerlerde üretilen kapsüller maalesef  bir çok kapsül  satan sitelerde mevcuttur.Fiyatları ucuz olan bu kapsüller hatta tv reklamlarında bile gösterilmektedir.

Reklamlarında özelikle bitkisel kapsül diye insanlara söyleyen bu tür yerlerden kesinlikle kapsül yada başka bir ürün almayınız.İnternet sitemizde firmamızın uzun yıllardan beri satışını yaptığı kapsüller satılmaktadır.

Satışını yaptığımız bu ürünlerin yan etkisi bulunmakkatadır.Bir çok kapsül baş ağrısı yada miğde de yanma gibi yan etkiler gözükmektedir.Bunun nedeni ise o ürünleride kimyasal madde bulunmasından dolayı kaynaklanıyor.

sitemizi incelediğinizde bir çok kullanıcımız tarafından bu ürünlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.Bu sayede ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir çok müşterimiz bizi özelikle telefonla yada mail yoluyla sordukları soru, spreymi,kapsül mü diyor bizden tavsiye istiyorlar.Tabi bu soruya cevap vermek oldukça zor.Çünkü bu tür ürünler kişinin bünyesi ile alakalı ürünlerdir.

Etki süreleride kişiden kişiye değiştiği için illa bu ürün dahada iyidir diye bişey söylememiz oldukça zor.Ama yinede fikrimizi söylemek gerekirde sprey tavsiye edebiliriz.Çünkü bize gelen dönüşlerin çoğu  sprey bundan dolayı tavsiye edebiliriz.

Bir cevap yazın