sprey yorumları

Bu sayfada  internet sitemiz üzerinden ve satış mağazamızdan sprey yada krem alan müşterilerimizin  sprey kullanıcı yorumları bulunmaktadır.Sitemizde yapılan yorumların hepsi kullanıcılar tarafından yapılan yorumlardan oluşmaktadır.

Lütfen yorum yaparken düzgün bir türkçe kullanmaya dikkat edelim.Ürünlerimiz hakkında yaşadığınız deneyimleri burada paylaşarak  almak isteyen ziyaretçilerimizin merak ettiklerine de yardımcı olabilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

12 Yorumlar

 1. yusuf dedi ki:

  ben daha önce bir çok sprey kullandım ama en son burdan stag 9000 sprey aldım tam istediğim gibi çıktı.çok memun kaldım teşekürler.

 2. zeynep dedi ki:

  eşimde’de sorun vardı artık ne yapacağımızı şaşırmıştı.Bir ara ayrılma noktasına gelmiştim.İnterneten tesadüfen bu siteye denk geldim 60 liradan bişey çıkmaz dedim aldım denedim gerçekten işe yaradı çok mutluyum. Böyle güzel bir spreyi sattığınız için size çok teşekür ediyorum.

 3. ertan dedi ki:

  bende burdan sprey aldım gerçekten işe yarıyor.

 4. vedat dedi ki:

  daha önce bu kadar kaliteli bir sprey hiç kullanmamıştım.

 5. hasan dedi ki:

  stag 9000 gerçeten işe yarayan bir ürün. herkese tavsiye edebilirim. sıkıntı yapmaya değmez.

 6. erdoğan dedi ki:

  Bana göre tartışmasız en iyi sprey viga 50000 bu siteden aldım çok memnunum bittiğinde hep buradan alacağım. Ama az sıkmakla çok etkili olduğundan her halde 1 sene sonra tekrar alırım.

 7. sercan dedi ki:

  interneten çok araştırdım ama en etkilisi stag 9000 şahsen denedim bende ortalam 30 dk yakın bir etkili oldu.Fakat dikkat etmeniz gereken orjinalini kullanın n11 de ucuza aldım ama hiç bir işe yaramadı sonra bu siteyi tesadüfen buldum.burdan sprey aldım çok memmunum. iyi günler…

 8. hasan dedi ki:

  bence en iyi viga 50000 diğerlerinden daha iyi.yıllardır viga kullanıyorum.başkada sprey hiç kullanmadım.

 9. vildan dedi ki:

  Eşimde bu sorun vardı.ne yaptıksa bir türlü bu sorunu çözemedik en sonunda internette araştırma yaparken bu siteyi buldum.dün sipariş verdim bu gün geldi.denedik gerçekten işe yarıyormuş.keşke baştan alsaydım.

 10. Berkan dedi ki:

  Daha önce birkaç yerden sprey aldım hiç bir işe yaramadı.fakat bu siteden aldığım sprey çok iyi her kese tavsiye ediyorum. bunları yazdık diye sonradan kendinizi bozmayın sayın site sahiplari 🙂

 11. Furkan dedi ki:

  Daha önce aldıklarında çok daha iyi.her kese tavsiye ederim

 12. Ertan dedi ki:

  Daha önce bir çok sprey kullandım.fakat bir faydasını göremedim.en son n11 büyük sitedir dedim ordan stag 9000 aldım fakat onlar bile sahtesini satıyorlar.hiç bir işe yaramadı.daha sonra bu siteyi tesadüfen buldum.telefonla siparişimi verdim.siparişim bu gün geldi ve denedim gerçekten işe yaradı daha önce aldığım spreylerin hepsini çöpe attım.bu vesile ile firmayada teşekür ediyorum.stag 9000 spreyiyide her kese tavsiye ediyorum.

Yorum Ekleyin

You must be Logged in to post comment.

Copyright © 2016 Orjinal Spreyler · All rights reserved · stag sprey stag 9000
stag 9000 sprey etkili spreyler